Haber Detayı
03 Haziran 2020 - Çarşamba 14:37
 
Adıyaman spor kompleksleri sezona hazırlanıyor
Spor Haberi
Adıyaman spor kompleksleri sezona hazırlanıyor

EKO GAP HABER-Adıyaman Belediyesi bünyesinde bulunan ve koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan ve normalleşme süreci ile birlikte takrardan halkın kullanımına açılan spor kompleksleri,halka en sağlıklı şekilde hizmet vermek için temizlenip, dezenfekte ediliyor.

 

Adıyaman'da koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılan ve normalleşme süreci ile birlikte takrardan halkın kullanımına açılan her yıl yaz ve kış mevsimlerinde 7’den 70’e tüm Adıyamanlıların yararlanabildiği, son düzenleme ile kapasitesi ve sportif alanı genişletilen Sağlıklı Yaşam ve Spor Kompleksinde bulunan yüzme havuzu, jimnastik, pilates, aerobik ve fitness salonları ile Aqua Sosyal Tesisleri sezona hazırlanıyor.

 

Adıyaman Belediyesi bünyesindeki spor kompleksleri,halka en sağlıklı şekilde hizmet vermek için temizleme ve dezenfekte çalışmaıs başlattı.

 

Sürdürülen temizlik ve dezenfekte çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Belediye yetkilileri, “Koronavirüs tedbirleri kapsamında bu yıl hizmet veremediğimiz halkımızla, 1 Haziran’dan itibaren başlatılan normalleşme sürecinde bir araya gelecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunun için tesislerimizde temizlik ve dezenfekte çalışmalarımızı yaparak, hazırlıklarımızı tamamladık. Kapılarımızı halkımıza açtığımız ilk günden itibaren de kurallara uygun şekilde hizmet verebilmek için gerekli ürünlerin siparişini verdik. Hizmete başlayacağımız ilk günden itibaren tesislerimize gelen her vatandaşımızın ateşini ölçerek tesislerimize kabul edeceğiz ve spor yaptıkları süre içerisinde de yine tüm kurallara uymaları için gerekli olanakları sağlayacağız” diye konuştu.

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Adıyaman, spor, kompleksleri, sezona, hazırlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı