Haber Detayı
18 Mayıs 2020 - Pazartesi 21:09
 
AK Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni'den Gıda Yardımı
Bölge Haberi
AK Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni'den Gıda Yardımı

EKO GAP HABER-Adıyaman’ın Kâhta İlçesinde AK Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni, Ramazan ayı dolaysıyla ve yeni tip koronavirüs ( Kovid-19) nedeniyle işini kaybetmiş ihtiyaç sahiplerine nakdi ve gıda yardımında bulundu. 


Başkan Yeni, ülkenin koronavirüs ile mücadele ettiği bu günlerde gerçekleştirdikleri faaliyetlerle, ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulunarak onlara destek olmaya devam ettiklerini söyledi. 


AK Parti olarak ihtiyaç sahiplerinin sıkıntılarını bir nebze de olsa gidermeye çalıştıklarını hatırlatan Yeni, daima onların yanında olduklarını belirterek, şunları kaydetti:“


“Kurulduğu günden beri milletimizin hizmetkârı, kimsesizlerin kimsesi, mazlumların koruyucusu, gariplerin sırdaşı olma hedefinde ilerleyen Partimiz, ülkemizin yanı sıra tüm mazlum milletlerin umudu olmuştur. Bu kapsamda bizde AK Parti Kâhta İlçe teşkilatı olarak hangi görüş, düşünce ve inançtan olursa olsun, partimize oy versin vermesin ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz.


Ramazan dayanışma paylaşma ayıdır. Bizlerde bu düşünce ile başta coronavirüs tedbirlerinden dolayı işini kaybetmiş vatandaşlarımız olmak üzere, belediyede çalışırlarken işine son verilerek mağdur edilen işçi kardeşlerimiz ve  bu sene coronavirisü dolaysıyla sahur vaktinde davul çalınmasına izin verilmediği için mağdur olan Ramazan Davulcusu ile daha önceden belirlenmiş olduğumuz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza parti yöneticileri olarak bizzat tarafımızdan ve muhtarlarımız aracılığı ile hem nakdi hem de hazırlamış olduğumuz gıda paketlerini ulaştırıyoruz. Bir nebze de olsa yaralarına merhem olabiliyorsak ne mutlu bize. Bu sıkıntılı günleri el ele vererek aşabiliriz "dedi.

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: AK, Parti, İlçe, Başkanı, Bedir, Yeni'den, Gıda, Yardımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı