Haber Detayı
10 Eylül 2019 - Salı 17:47
 
Başkan Kılınç'tan Adıyaman 1954 Spor’a Tam Destek
Spor Haberi
Başkan Kılınç'tan Adıyaman 1954 Spor’a Tam Destek

EKO GAP HABER-Adıyaman Belediye Başkanı Dr.Süleyman Kılınç,geçen sezon 3. Lig’den düşen ve bu sezon ilimizi Kahta 02 Spor ile birlikte BAL Liginde temsil edecek olan Adıyaman 1954 Spor’a desteğini sürdürüyor.

 

Göreve geldiğinde Adıyaman 1954 Spor'a tam destek sözü veren Başkan Kılınç,verdiği sözü tuttu ve takımın tesis sorununu ortadan kaldırıp, ulaşımı için otobüs tahsis etti.

 

Takımları için verdiği sözü tutan Başkan Kılnç'ı makamında ziyaret eden Şehr-i Yaman Taraftar Grubu yöneticileri, göreve geldiği günden bu yana Adıyaman 1954 Spor’a maddi ve manevi desteklerinden dolayı Başkan Kılınç'a teşekkür etti.

 

Ziyarette konuşan Başkan Kılınç, nazik ziyaretlerinden dolayı Şehr-i Yaman Taraftar Grubu yöneticilerine teşekkür ederek, “Şehir olarak spora yakından ilgi duyuyoruz. Bundan dolayı ilimizi profesyonel liglerde temsil edecek bir takımın olması için elimizden geleni yapacağımızın sözünü vermiştik. Bunun için Adıyaman 1954 Spor’umuza, daha önce hentbol takımımıza tahsis edilen tesisi ve takımın ulaşımını sağlayacak araçları temin ettik. Adıyaman’ımıza hayırlı olsun” dedi.

 

Şehr-i Yaman Taraftar Grubu yöneticileri de 22 Eylül Pazar günü sezonun ilk maçında kendi evinde ağırlayacağı Kilis Belediyespor maçında taraftarıyla buluşacak olan Adıyaman 1954 Spor’a verdiği desteklerden dolayı Başkan Kılınç’a teşekkür etti.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Başkan, Kılınç'tan, Adıyaman, 1954, Spor’a, Tam, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı