Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 00:40
 
Başkan Turanlı'ın 19 Mayıs mesajı
Bölge Haberi
Başkan Turanlı'ın 19 Mayıs mesajı

EKO GAP HABER-Adıyaman'ın Kahta İşçei Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Başkan Turanlı mesajında şu ifadelere yer verdi;


19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yıl dönümü nedeniyle yarın saat 19.19'da Ülkemiz genelinde İstiklal Marşı okunacaktır.

 

Bu yıl milli bayramımız 19 Mayıs'ı korona virüs salgını nedeniyle meydanlarda kutlayamasak da içimizdeki coşku bir nebze olsun azalmış değildir. İçimizdeki coşkuyu büyüterek önümüzdeki yıl sağlıkla hep beraber meydanları doldurarak milli bayramlarımızı kutlayacağız.


Yarın Akşam Saat 19:19’da Belediye İlan Bürosundan da okutulacak olan İstiklal marşına; Tüm Kahtalı vatandaşlarımızın şanlı Türk Bayrağımızla birlikte balkonlarımızdan İstiklal Marşı'mızı okumaya, eşlik etmeye davet ediyoruz.Ayrıca yarın Belediyemiz tarafında vatandaşlarımıza 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle TÜRK BAYRAĞI dağıtılacaktır. 

 

Cumhuriyetimizin Kurucusu Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyor, başta gençlerimiz ve Kahtalı hemşehrilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyorum." dedi.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Başkan, Turanlı'ın, 19, Mayıs, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı