Haber Detayı
12 Şubat 2020 - Çarşamba 15:09
 
Başkan Turanlı:Muhatabım eski belediye başkanı ve vekiller
Gündem Haberi
Başkan Turanlı:Muhatabım eski belediye başkanı ve vekiller

Adıyaman’ın Kâhta İlçesi AK Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni, Saadet Partili Kâhta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı’nın kamu yararı kararı üzerinden AK Parti’yi vurduğu ettiği şeklindeki haber sitemizde yayınlanan açıklamasına Başkan Turanlı twetter hesabında cevap verdi.

 

Saadet Partili Kâhta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, AK Parti İlçe Başkanı Bedir Yeni haber sitemizde  “Başkan Yeni; Turanlı, Karar Üzerinden Partimizi Vuruyor!” başlığı ile yayımlanan açıklamalarına yanıt verdi.

 

Başkan Yeni’nin açıklamalarına twetter hesabı üzerinden cevap veren Başkan Turanlı,“Benim yüzümden ilçemi cezalandıracaksanız; Halka hizmet edemeyeceksem, 4 yıl sonra halkımın yüzüne bakamayacaksam “BENİ GÖREVDEN ALIN” dediğim için hedef haline getirmek isteyen siyasetçileri halkın takdirine bırakıyorum.”

 

İsim vermeden eski belediye başkanı Abdurrahman Toprak’ı belediyeyi borç batağına sürüklemekle suçlayan Başkan Turanlı, Başkan Yeni’nin televizyonda yapılacak açık oturuma davetine ise” Sayın ilçe başkanının teklifini kabul ediyorum fakat bir şartım var. Muhataplarım gelsin, sizde destekçi olarak yanında olun. Benim muhatabım belediyeyi borç bataklığına sürükleyen partinizin eski belediye başkanı ve onu getiren, destekleyen milletvekilleridir.

 

Ak parti ilçe başkanı bana hodri meydan diyerek, televizyon programına davet ediyor. Olur, TV programına çıkarım. Ama senin yanında belediyeyi borç bataklığına sürükleyen AK Partinin eski belediye başkanı ve o başkanı destekleyen vekillerin de olursa çıkarım. Muhatabım onlar...”şeklinde ifade etti.

Kaynak: () - İLKHA Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Başkan, Turanlı:Muhatabım, eski, belediye, başkanı, ve, vekiller,
Yorumlar
Haber Yazılımı