Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 11:32
 
Başkan Turanlı Muhtarı Korkut’u Tebrik Etti
Bölge Haberi
Başkan Turanlı Muhtarı Korkut’u Tebrik Etti

EKO GAP HABER-Adıyaman’ın Kahta İlçesi Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, evi yıkılan engelli bir vatandaşa kendi imkanları ve hayırsever vatandaşların desteği ile kısa sürede yeni bir ev yapan Atatürk Mahallesi Muhtarı Sırrı Korkut’u tebrik etti.


Kahta İlçesi Atatürk Mahallesi Muhtarı Sırrı Korkut, kendi imkanları ve hayırsever vatandaşların destekleri ile mahallesinde ikamet eden ve yakın zamanda evi yıkılan engelli vatandaş için yeni ev yaptırıyor.


Muhtar Korkut, yakın zamanda evi yıkılan engelli İsa Kaya için kendi imkanları ve yardımseverlerin desteği ile kısa sürede yapımına başladığı evin kaba inşaatını bitirdi.


Muhtar Sırrı Korkut ve evi yıkılan engelli İsa Kayayı kaba inşaatı bitmiş yeni evinde ziyaret eden  Kahta Ziraat Odası Başkanı Fatin Rüştü Zorlu Turanlı, ev sahibi İsa Kaya'ya hayırlı olsun dileklerini ileterek evin yapılmasında örnek bir davranış sergileyerek kısa sürede evin kaba inşaatını bitiren Muhtar Sırrı Korkut’a duyarlılığından dolayı tebrik ett, ve üzerine düşeni yapmaya hazır olduğunu ifade etti.

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Başkan, Turanlı, Muhtarı, Korkut’u, Tebrik, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı