Haber Detayı
01 Şubat 2020 - Cumartesi 13:28
 
Başkan Yıldırım'dan taraftara sağduyu çağrısı!
Spor Haberi
Başkan Yıldırım'dan taraftara sağduyu çağrısı!

EKO GAP HABER-Adıyaman'ın BAL Ligi 2.grupta mücadele eden Kahta02 Spor Başkanı Musa Yıldırım,Pazar günü kendi evinde konuk edeceği Adıyaman'ın BAL ligindeki ikinci takımı Adıyaman154 Spor  maçı öncesi taraftarlara hoşgörü ve sağduyu çağrısında bulundu.

 

Başkan Yıldırım,çağrısında;

 

"02.02.2020 Pazar günü oynanacak olan Kahta02 spor- Adıyaman 1954 spor karşılaşmasının dostluk ve kardeşlik içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Böylesine anlamlı bir tarihte bu maça ev sahipliği yapmanın gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Takım hazır, taraftar hazır, yönetim hazır, Kahta halkı hazır... Sonuç ne olursa olsun hiçbir zaman sağduyuyu elden bırakmayacağız. Bu maçı bayram havasında geçirerek taraftarımız ve futbolcularımız adeta tarih yazacaklardır.

 

Kadim Kahta halkının misafirperverliğini göstereceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın! Taraftarlarımızın ilimize ve ilçemize yakışır tavır takınmaları önem arz etmektedir. Kişi kendine yakışanı yapar. Bize yakışan sağduyu ve misafirperverliktir. Taraftarlarımıza olan inancım tamdır. Çünkü bizi böyle büyüttüler"

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Başkan, Yıldırım'dan, taraftara, sağduyu, çağrısı!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı