Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 10:41
 
Belediye'den Yeni Muhtarlara Bilgisayar
Bölge Haberi
Belediye'den Yeni Muhtarlara Bilgisayar

EKO GAP HABER-Adıyaman'ın Kahta İlçesi Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı,muhtarların vatandaşlara daha hızlı ve etkin hizmet sunabilmeleri için, tüm muhtarlara bilgisayar ve yazıcı hediye etti.

 

Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı,yeni seçilen muhtarlardan gelen talep doğrultusunda tüm muhtarlara bilgisayar ve yazıcı hediye etti.

 

Muhtarları bürolarında ziyaret edip bilgisayarlarını bizzat teslim eden Başkan Turanlı,belediye ile muhtarların birlikte çalışmasının önemine vurgu yaparak, "Mahallelerimizi temsil eden Muhtarlarımız bizler için çok önemli ve değerlidir. Onların isteğini mahalle sakinlerimizin isteği biliyoruz. Yeni seçilen muhtarlarımızın bilgisayar ve yazıcı talebi oldu. Biz de belediye olarak muhtarlarımızın sorumluluk alanlarındaki işleri kolaylıkla yürütebilmeleri için kendilerine bilgisayar ve yazıcı hediye ettik. “Sizler ile bizler birer ayrılmaz ikiliyiz. Hep birlikte hareket edeceğiz. Muhtarlarımızın hizmet kalitesini yükseltmek adına bugün bilgisayar dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Bu bilgisayarlar hem sizlerin işlerini kolaylaştıracak hem de vatandaşlarımız daha iyi bir şekilde hizmet almış olacak. Allah hep birlikte hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Ben tekrar bu bilgisayarların sizlere hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, işlerinizde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Belediye'den, Yeni, Muhtarlara, Bilgisayar, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı