Haber Detayı
03 Mart 2020 - Salı 16:41
 
Bölge Müsabakalarında İdlib şehitleri unutulmadı
Spor Haberi
Bölge Müsabakalarında İdlib şehitleri unutulmadı

EKO GAP HABER-Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Daire Başkanlığı tarafından 2 – 5 Mart tarihleri arasında Adıyaman’da düzenlenen Okul Sporları Gençler Kız / Erkek Basketbol B Yarı Final Müsabakaları öncesinde Suriye´nin İdlib kentinde düzenlenen saldırı sonucunda şehit düşen askerlerimiz unutulmadı.

 

Açılış seremonisi öncesinde sporcular İdlib bölgesinde hain saldırı sonucu Şehit düşen Kahraman Mehmetcik’leri unutmadı ve pankart açarak saygı ile andı.

 

Yenimahalle Spor Salonunda düzenlenen açılış seremonisinde Gençlik ve Spor il Müdürü Fikret Kelleş Sporcularla birlikte İdlib bölgesinde hain saldırı sonucu Şehit düşen #KahramanMehmetcik’lerimizi saygı duruşu ve istiklal marşını okuyarak ellerindeki pankartlarla andı.

 

Adıyaman’da başlayan Okul Sporları Gençler Kız / Erkek Basketbol B Yarı Final Müsabakaları 2 – 5 Mart tarihleri arasında Erkekler kategorisi Yeni Mahalle Spor Salonunda, Kızlar kategorisi ise Cumhuriyet Spor Salonunda devam edecek.

 

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Basketbol Yarı Final Müsabakalarına 8 ilden katılan Kız ve Erkek takımlarına başarılar dileyerek, 50 antrenör ve idareci olmak üzere 250 sporcunun mücadelesiyle başlayan müsabakaları izlemek için tüm sporseverleri davet etti.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Bölge, Müsabakalarında, İdlib, şehitleri, unutulmadı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı