Haber Detayı
30 Ocak 2020 - Perşembe 19:18
 
BÖLGESEL BAL LİGİ DERBİLERLE BAŞLIYOR
Spor Haberi
BÖLGESEL BAL LİGİ DERBİLERLE BAŞLIYOR

EKO GAP HABER-Adıyaman'ın BAL Ligi 2.grupta temsilcileri Kahta02 Spor ile Adıyaman1054 Spor, 02.02.2020, Pazar günü saat 14.00 Kahta Atatürk Stadında birbirleri ile mücadele edecek.

 

BAL Ligi 2.guropta Adıyaman'ın temsil eden Kahta02 Spor ile Adıyaman1054 Spor, 02.02.2020 Pazar günü saat 14.00 da Kahta Atatürk Stadında karşı karşıya geliyor. Daha önce karşı karşıya geldikleri maçta berabera kalan her iki takım, üç puan almanın hesaplarını yapıyor.

 

Ligin en iddialı takımlarından olan her iki takım iddilarını devam ettirmek isterken,maç sonucunun 3. Lig kapısını aralayacağından ev sahibi Kahta02 Spor kendi evinde oynayacak olmanın avantajını kullanmak istiyor.

 

Maç öncesi açıklamada bulunan Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım,Kâhta02Spor'un Pazar günü saat 14.00'te kendi sahasında Adıyaman1954Spor'la yapacağı müsabaka için Valilik gözetiminde tamamen resmi kurallar uygulanacağından dolayı ilçe stadyumunun koltuk sayısı kadar bilet satışı yapılacağı duyurdu.


Koltuk sayısının 1000 adet olduğu Kahta stadyumunu Gençlik ve Spor Bakanlığından alınan onay gereği 5 yani 50 kişilik koltuk kapasitesi de rakip takım seyircileri için ayrılacağını belirten Kahta02Spor Kulüp Başkanı Musa Yıldırım, İlgili kurallar gereği bu sayıdan fazla bilet satışı yapılamayacağını söyledi.


KOLTUK SAYISI KADAR BİLET SATILACAK


Güvenliğin üst seviyede olacağını vurgulayan Başkan Yıldırım, “02.02.2020, Pazar günü saat 14.00'te Adıyaman1954Spor'la yapacağımız müsabaka için Valilik gözetiminde tamamen resmi kurallar uygulanacağından ilçe stadyumumuzun koltuk sayısı kadar bilet satışı yapılacaktır.


Koltuk sayısının 1000 olduğu stadyumumuza Gençlik ve Spor Bakanlığından alınan onay gereği 5 yani 50 kişilik koltuk kapasitesi de rakip takım seyircileri için ayrılmıştır. İlgili kurallar gereği bu sayıdan fazla bilet satışı yapılamamaktadır.

 

TARAFTARLAR MAÇA SAAT 12.00'DE GİRİŞ YAPACAK

 

Biletler 5 TL olup TFF ve emniyet teşkilatımızın gözetiminde saat 12.00'de stadyum gişelerinde yapılacaktır.Sahaya bozuk para, çakmak, tabaka, su şişesi alınmayacaktır. 

 

TFF KURALLAR BAĞLAYICIDIR

 

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belirlenen kurallar her maç için bağlayıcı ve otoriterdir. Ancak her maçın stratejik önemi belki farklı olduğundan bu maçın ehemmiyetine binaen takımlarımızın ve taraftarlarımızın da güvenliği sağlanması noktasında Valiliğimizin bu sabah aldığı karar gereği güvenlik üst seviyeye çıkarılacaktır.

 

GALİBİMİYETİMİZDEN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN

 

Büyük ve coşkulu taraftarlarımızın hem saha içi hem de saha dışındaki sağduyulu tezahüratları ve takımımızın üst düzey motivasyonu bu maçı da galibiyetle ayrılmaya yeteceğinden kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: BÖLGESEL, BAL, LİGİ, DERBİLERLE, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı