Haber Detayı
15 Ekim 2019 - Salı 15:10
 
Din Gönüllüsü Öğrenci Buluşmasına Öğrencilerden Yoğun İlgi
Eğitim Haberi
Din Gönüllüsü Öğrenci Buluşmasına Öğrencilerden Yoğun İlgi

EKO GAP HABER-Adıyaman'ın Kahta İlçesi Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünün ilçe genelinde yürttüğü "din gönüllüsü - öğrenci buluşması" nın yeni eğitim yılının ilk toplantısı METEM (Mesleki Eğitim Merkezi) pansiyonunda gerçekleşitrildi.

 

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda,Din Hizmetleri Uzmanı Reşat Tank,Bakara Suresinin ilk beş ayeti çerçevesinde gerçekleştirdiği sohbette,milli ve manevi değerlerimize sahip çıkması gerektiğini, öğrencilerin başarılı olmalarının yolunun çok okumaktan geçtiğini, toplum içerisinde bir birimize karşı saygı ve sevgiyi hiçbir şekilde elden bırakılmaması gerektiğini, iyi birey olma neticesinde gerek bireysel gerekse toplumsal etkileri ve faydaları hakkında öğrencilere bilgilendirmede bulundu.

 

Program sonunda öğrenciler gerçekleştrilen sohbetten çok istifade ettiklerini beliterek Gençlik Koordinatörlüğü görevlilerine teşekkür etti ve programların sıklıkla düzenlenmesi talebinde bulundular.

 

Din Hizmetleri Uzmanı Reşat Tank,başta Milli Eğitim Müdürü olmak üzere okul müdürü, müdür yardımcılarına, nöbetçi öğretmenlere bu imkanı tanıdıkları,  öğrencilere de ilgi ile dinledikleri için teşekkür etti.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Din, Gönüllüsü, Öğrenci, Buluşmasına, Öğrencilerden, Yoğun, İlgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı