Haber Detayı
31 Ocak 2020 - Cuma 17:00
 
Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıld
Eğitim Haberi
Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı Yapıld

EKO GAP HABER-Adıyaman'ın Kahta İlçesinde İlçe Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu Toplantısı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Öner başkanlığında yapıldı.

 

Ebu Sadık Anadolu İmam Hatip Lisesi(İHL), Gap Anadolu Lisesi, Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ve Borsa İstanbul Fen Lisesinde düzenlenen toplantılara okul müdürleri katıldı.

 

Okullarda yaşanan sıkıntıların masaya yatırılarak çözüm yolları üzerine istişare edildiği toplantıda konuşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Öner,ilçede eğitim-öğretim kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalarda okul idarecilerinin tecrübelerinin önemli olduğuna işaret ederek “ilçemizde eğitim-öğretim kalitesinin artırılmasına yönelik eğitim camiamız sık sık istişare ederek çalışıyoruz. Okullarımız ve kurumlarımızda iş ve işleyişlerin hızlanması, aksaklıkların giderilmesi ve var ise bir takım eksikliklerin tespit edilmesi konusunda okul idarecilerimizin tecrübelerinden faydalanıyoruz. 4 bölgemiz için ayrı ayrı 4 toplantı düzenledik. Bu toplantılarda okul idarecilerimiz, okul ve kurumlarımızda yaşanan, yaşanabilecek sorunları ve eğitim-öğretim kalitesinin artırılmasına yönelik çözüm önerilerini paylaştı. Bu toplantılarda görüşülen konular hakkında ilgili birimlerimizce gerekli çalışmalar yapılacaktır” şeklinde konuştu.


 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Eğitim, Bölgesi, Müdürler, Kurulu, Toplantısı, Yapıld,
Yorumlar
Haber Yazılımı