Haber Detayı
29 Şubat 2020 - Cumartesi 12:40
 
Festival Tertip Komitesi Oluşturuldu
Turizm Haberi
Festival Tertip Komitesi Oluşturuldu

EKO GAP HABER-AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, Turizm Bakanlığının desteğinde Nemrut Dağı'nın çok iyi bir şekilde tanıtılacağı Nemrut Dağı Festivali için tertip komitesinin oluşturulduğunu söyledi.

 

AK Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın ve beraberinde Adıyaman Valisi Aykut Pekmez, Milletvekilleri İbrahim Halil Fırat, Yakup Taş, Muhammet Fatih Toprak, Belediye Başkanı Süleyman Kılınç ile birlikte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'u ziyaret etti.

 

Ziyaretlerine ilşkin açıklamada bulunan Aydın,Turizm Bakanlığının desteğinde Adıyaman Valiliği ve Belediyesi tarafından organize edilecek Nemrut Dağı Festivali için tertip komitesinin oluştrulduğunu belirterek,"Nemrut başta olmak üzere Adıyaman'ın tarihi ve turistik bölgelerini dünyaya tanıtmaya yönelik bu yıl Turizm Bakablığının desteğinde ve ,Adıyaman Valiliği ve Belediyesinin ortak organizasyonunda Nemrut Dağı'nın daha çok iyi bir şekilde tanıtılacağı Nemrut Dağı Festivali yapılacak.Festival için tertip komitesi oluşturuldu. Bakanımızla Nemrut Festivali dışında turizm yatırımlarıyla ilgili görüşme yaptık. Bakanımız ilimizle ilgili yatırımlarla ilgili desteğini yineledi" dedi.

 

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Festival, Tertip, Komitesi, Oluşturuldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı