Haber Detayı
27 Şubat 2020 - Perşembe 13:18
 
GAP İdaresi Proje Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi
Bölge Haberi
GAP İdaresi Proje Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi

EKO GAP HABER-Adıyaman’da GAP Bölge Kalkınma İdaresi tarafından "Proje Çağrı Dönemi Tanıtım Toplantısı"  Adıyaman İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

GAP İdaresi Başkanlığı 2020 yılı destekleme programları kapsamında; “Projenle Değer Kat-GAP TEYAP Tarımsal Üretimin Desteklenmesi Programı Projelerini Arıyor”proje tanıtım toplantısı Adıyaman İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Bölge Müdürü Hasan Kılıç'ın başkanlık ettiği toplantıya ADYÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cumhur Kırılmış, ADYÜ Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeynal Tümsavaş, Kahta Kaymakamı Saadettin Doğan, İl Müdür Yardımcımız Nihat Yılmaz, Araştırma Enstitüsü Müdürü Türker Yener, İlçe Tarım ve Orman Müdürleri, Ziraat Odası Başkanları, STK Temsilcileri ve çok sayıda girişimci iştirak etti.


Projelere yönelik genel değerlendirmenin yapıldığı toplantıda başarı hikâyeleri ele alındı. TÜD, TEYAP, EKKP 2018-2019 gerçekleşmeleri, TÜD, TEYAP, EKKP usul ve esasları ile proje uygulama rehberlerinin tanıtımı ile devam eden toplantı soruların cevaplanması ile sona erdi.

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: GAP, İdaresi, Proje, Tanıtım, Toplantısı, Gerçekleştirildi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı