Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 11:47
 
Gönüller Cem Evin'de Buluştu
Bölge Haberi
Gönüller Cem Evin'de Buluştu

EKO GAP HABER-Adıyaman Belediye Başkanı Dr.Süleyman Kılınç,‘Gönül Buluşmaları’ teması ile sürdüdrdüğü vatandaşla buluşma ziyaretleri kapsamında Yeni Mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

 

Mahallenin sorunlarının konuşulduğu, vatandaşların dertlerini, isteklerini ve önerilerini direk belediye başkanına aktarabildiği ‘Gönül Buluşmaları’nın sonuncusu Yeni Mahalle’de gerçekleştirildi.

 

Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, Başkan Yardımcısı Reşit Bilgin ve bazı birim müdürlerinin de katılımıyla Yeni Mahalle’deki Cem Evinde gerçekleştirilen ‘Gönül Buluşmaları’na, Alevi Kültür Dernekleri Adıyaman Şube Başkanı Rıza Tanrıverdi ve Yeni Mahalle Muhtarı Doğan Gezer ev sahipliği yaptı.

 

Mahallenin sorunlarını ve mahalle sakinlerinin taleplerinin dile getrildiği toplantıda,mahalle sakinleri, mahallelerinin sorunlarını anlatıp, görüş ve önerilerini dile getirdi.

 

Mahalle sakinlerinden sonra mahalle muhtarı Doğan Gezer’den de bilgi alan Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, ziyarette yaptığı konuşmada, misafirperverliklerinden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ederek, “Güzel bir sohbet ve istişare ortamı oldu. Mahalle sakinlerimizin istek ve taleplerini dinledik, notlarımızı aldık. Elimizden geleni yapacağız inşallah. Adıyaman Belediyesi olarak her zaman vatandaşımızın yanındayız, olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Yeni Mahalle muhtarı Doğan Gezer ise yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, mahallesi adına Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a ve ekibine teşekkür etti.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Gönüller, Cem, Evin'de, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı