Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 20:32
 
Güven Tazeleyen Doğan’dan Kâhta İlçe Teşkilatını Ziyaret
Gündem Haberi
Güven Tazeleyen Doğan’dan Kâhta İlçe Teşkilatını Ziyaret

EKO GAP HABER-Adıyaman’da Pazar günü düzenlenen 2.Olağan Kongrede güven tazeleyerek yeniden İl Başkanlığı görevine seçilen İYİ Parti İl Başkanı Kenan Doğan, Kâhta İlçe teşkilatını destek teşekkür ziyaretinde bulundu.


Kâhta İlçe teşkilatını ziyaretinde İlçe Başkanı Sait Doğan ve ilçe yöneticileri tarafından karşılanan İl Başkanı Doğan ve beraberindeki il yöneticileri, ilçe binasında İlçe Başkanı Doğan ve yönetim kurulu üyeleriyle fikir alışverişinde bulundu.


Pazar günü yapılan 2.Olağan Kongresinde kendisine verdikleri destekten dolayı Kâhta İlçe Teşkilatına teşekkür eden İl Başkanı Doğan,” Adıyaman İYİ Parti olarak 2.Olağan Kongre sürecimizi dün İl Başkanlığı seçimi ile tamamladık. Adıyamanımıza,ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.Kazann İYİ Parti olmuştur.Artık sahaya inip emin adımlarla iyi parti’yi vatandaşlarımıza anlatmaya başlayacağız. Ülkemiz yönetmeye talibiz. Sayın genel başkanımız Meral Akşener ile birlikte İyi Parti kadrosu Ak Parti’nin yarattığı hasarları onaracak, ülkemiz ve vatandaşlarımız güzel günler görecektir ”dedi.

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Güven, Tazeleyen, Doğan’dan, Kâhta, İlçe, Teşkilatını, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı