Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 13:24
 
İlçe Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı yapıldı
Gündem Haberi
İlçe Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı yapıldı

EKO GAP HABER-Adıyaman'ın Kahta İlçesinde İle Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Kaymakam Saadettin Doğan  başkanlığında gerçekleştirildi.

 

Kaymakamlık Toplantı Salonunda dzenlenen toplantıda, Kahta Atatürk stadında oynanacak BAL Ligi ve amatör tüm spor müsabakalarında alınacak tedbirler ayrıntılı olarak görüşülüp karara bağlandı.

 

Kahta Belediye Başkanvekili Osman Erol,ilgili kamu kurum ve kuruluşların yetkilileri ile BAL  Liginde mücadele Kahta02 Spor Kulubü Başkanı Musa Yıldırım'ın katıldığı toplantıda, Kahta Atatürk stadında oynanacak BAL Ligi ve amatör tüm spor müsabakalarında  alınacak tedbirler ile ilgili değerlendirilmelerde bulunuldu.

 

Spor müsabakalarının, sporun ruhuna yaraşır bir şekilde tamamlanması için ilgili tüm kurum ve kuruluşların koordinasyon içerisinde görevlerini titizlikle yerine getirdiklerini ifade eden Kaymakam Doğan,takımlara başarılar diledi.

 

Kaymakam Doağan daha sonra beraberinde Kahta Belediye Başkanvekili Osman Erol,ilgili kamu kurum ve kuruluşların yetkilileri ve Kahta02 Spor Kulubü Başkanı Musa Yıldırım ile birlikte yapımı tamamlanan Kâhta Stadyumunda inclemelerde bulundu.

 

 

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: İlçe, Spor, Güvenlik, Kurulu, Toplantısı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı