Haber Detayı
11 Ocak 2020 - Cumartesi 13:40
 
İşadamı Bedir Yeni’den Kahta02 Spor’a Destek
Bölge Haberi
İşadamı Bedir Yeni’den Kahta02 Spor’a Destek

EKO GAP HABER-AK Parti İlçe Başkanı ve ASOS Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Bedir Yeni, BAL Ligi 2.gurupta mücadele eden Adıyaman temsilcisi Kahta02 Spor Kulübü tarafından düzenlenen “Büyük Kâhta Buluşması”nda gecesinde kulübe destek geldi.


Adıyaman’ın BAL Ligi 2.Guruptaki temsilcisi ve ligin iddialı takımı Kahta02 Spor, sezonun ikinci yarısına daha güçlü bir şekilde mücadele etmek için  “Büyük Kâhta Buluşması” sloganı ile gece düzenledi.


Kâhta Kaymakamı Saadettin Doğan, Cumhuriyet Başsavcısı Necip Öner, Emniyet Müdürü Kenan Sertyalçın, AK Parti Kâhta İlçe Başkanı Bedir Yeni, Kahta02 Spor Onursal Başkanı ve Ses Sanatçısı Kâhtalı Mıçı, kurum müdürleri, siyasi parti temsilcileri, meslek odaları temsilcileri, kulüp yöneticileri ve yaklaşık 500 kişilik Kâhtalı sporsever katıldığı gecede, AK Parti İlçe Başkanı ve ASOS Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Bedir Yeni Kahta02 Spor kulübüne maddi destek’te bulundu.


Yardım çekini Kulübü Başkanı Musa Yıldırım’a teslim eden İşadamı Yeni,”Kahta02 Spor Kulübü Kâhta’nın takımı olarak bizleri temsil ediyor. Bizlerde kulübümüzün başarılı olması için gereken desteği vermek zorundayız. Kulüp Başkanımız Musa Yıldırım ve ekibi Kâhta tarihinde bir ilke imza atarak Kâhta’da futbolu zirveye taşımalardır. İnanıyorum Musa başkan ve ekibi Kahta02 Spor’u 3 lige çıkaracaklardır. Bizlerde gençlerimize sahip çıkmak adına gereken desteği vermek düşer. İnşallah bu desteğimiz aratarak devam edecektir. Her şey Kâhta için, gençlerimiz için,Kah02 Spor için ”dedi.


Yardım çekini teslim alan Kulüp Başkanı Musa Yıldırım ise “Bizim için çok mutlu edici bir durum oldu. AK Parti İlçe Başkanımız İşadamımız Sayın Bedir Yeni yetenekli gençlerimize sahip çıkarak çok doğru bir karar vermiştir. Bizlerde kendisine söz veriyoruz. Zor şartlar altında bile olsa Kahta02 Spor kulübümüzün başaralı olması çocuklarımızın yeteneklerinin ortaya çıkması tüm bilgi birikimimizi kullanacağız ”dedi. 

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: İşadamı, Bedir, Yeni’den, Kahta02, Spor’a, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı