Haber Detayı
10 Mart 2020 - Salı 12:28
 
Kahta Belediyesi hasta ve engellilere yönelik evde bakım hizmeti başlattı ...
Yaşam Haberi
Kahta Belediyesi hasta ve engellilere yönelik evde bakım hizmeti başlattı ...

EKO GAP HABER-Adıyaman'ın Kahta Belediyesi, “ENGELLERİ AŞALIM,HAYATI PAYLAŞALIM”projesi kapsamında hasta ve evden çıkamayan engelliler için evde tıraş hizmetini başlattı.

 

Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında yeni bir hizmetin daha startını veren Kahta Belediyesi,“Kişisel Evde Bakım Hizmetleri” ekibi oluşturarak evden çıkamayacak durumda olan hasta ve engellilere yönelik ücretsiz kişisel evde bakım hizmeti başlattı.

 

Evde bakım ekibi ile birlikte projenin startını veren Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı yaptığı açıklamada, “Belediyemiz tarafından yürüttüğümüz “ENGELLERİ AŞALIM,HAYATI PAYLAŞALIM” projesi kapsamında eve bağımlı, yatalak hasta ve engelli vatandaşlarımızın evine giderek ücretsiz saç ve sakal tıraşı hizmeti veriyoruz. Evlerinden çıkamayan insanlarımızı mağdur etmemeye çalışıyoruz. “Hayatı, engelli bireyler ile paylaşmak; hayatı onlarla birlikte yaşamak için engel yok. Bütün engeller tek tek aşılır. Yeter ki yüreklerde engel olmasın” Profesyonel ekibimiz gelen talepler doğrultusunda evde tıraş hizmetini sürdürecek” dedi.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Kahta, Belediyesi, hasta, ve, engellilere, yönelik, evde, bakım, hizmeti, başlattı, ...,
Yorumlar
Haber Yazılımı