Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 20:20
 
Kahta Belediyesinde online ödeme dönemi
Bölge Haberi
Kahta Belediyesinde online ödeme dönemi

EKO GAP HABER-Kahta Belediyesi,ödeme yapmak isteyen vatandaşların hızlı, etkin ve zahmetsiz hizmet alabilmesi için online ödeme yapabilme kolaylığı getirildi.

 

Kahta Belediyesi bünyesindeki mükellefler için tahakkuk ettirilen su ve emlak ödemeleri için online ödeme yapabilme kolaylığı getirildi.

 

Kahta Belediyesi kısa süre önce başlattığı resmi web sitesi olan  www.kahta.bel.tr üzerinden "online ödeme" uygulaması sayesinde vatandaşlar belediyeye olan Su ve Emlak ödemelerini daha rahat gerçekleştirebilme imkanına kavuştu.


Kahta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, kısa süredir belediyenin vatandaşlara kolaylık sağlayan böyle bir uygulamanın yürürlükte olduğunu belirterek, su ve emlak ödemelerini sadece belediyemiz Belediye hizmet binasında ve Tedaş kavşağında bulunan ödeme noktasında nakit olarak ödemelerini gerçekleştirilirken;Bundan böyle Belediyenin resmi web sitesi olan  www.kahta.bel.tr adresinden ve ödeme noktalarından kredi kartlarıyla ödeme yapabileceklerini söyledi.

 

Başkan Turanlı, "Halkımız belediyeye olan  ödemelerini Belediyenin resmi web sitesi adresinden sağ üstte yer alan su ve emlak uygulamasından sicil kodu veya abone numarası ile online ödeme yapabilirler. Bu uygulama sayesinde vatandaşlarımız belediyeye olan su ve emlak ödemelerini hem daha rahat, hızlı ve zamanında yapabilecek hem de sistemden mevcut durumlarını belediyenin ilgili birimlerine başvurmadan bulunduğu yerden takip edebilme imkanı sağlanmış olacaktır." dedi.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Kahta, Belediyesinde, online, ödeme, dönemi,
Yorumlar
Haber Yazılımı