Haber Detayı
21 Haziran 2020 - Pazar 21:44
 
Kahta Devlet Hastanesi baba'ları unutmadı
Sağlık Haberi
Kahta Devlet Hastanesi baba'ları unutmadı

EKO GAP HABER-Adıyaman'ın Kahta İlçesi Devlet Hastanesibabalar gününde babaları unutmadı. Serviste yatan hasta ve hasta yakınları ile çalışanları Başhekim Op. Dr. Abdulkadir Dost tarafından kutlandı.

 

Kahta Devlet Hastanesi tüm özel günlerde olduğu gibi babalar gününde de hastalarını ve çalışanlarını unutmadı.

 

Başhekim Op. Dr. Abdulkadir Dost ile yöneticiler topluca hasta odalarını gezerek babaları, hasta yakınlarına, çalışanlara hediye takdim ederek babalar gününü kutladılar.

 

Kahta Devlet Hasatnesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost,"Hayatımızda ilk örnek aldığımız kişiler babalarımızdır. Doğruluğu, dürüstlüğü ve fedakârlığı en başta onlarda gördük.Korktuğumuzda cesaret, yalnız htiğimizde güçlü bir el,  bazense şefkatleriyle sığınacak bir liman oldular bize.


Bugün Babalar Günü. Bu anlamlı ve özel günde hastanemizde tedavi görmekte olan vatandaşlarımızı ve personelimizi ziyaret ederek onları yalnız bırakmıyor, naçizane hediye takdiminde bulunuyoruz.


Bu vesileyle vatanına ve milletine sevdalı evlatlar yetiştiren başta Şehit ve Gazilerimizin babaları olmak üzere; tüm babaların gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Ahirete irtihal eylemiş olanlara Allah'tan rahmet, hasta olanlara şifa ve hayattakilere sağlıklı bir ömür diliyorum"dedi.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Kahta, Devlet, Hastanesi, baba'ları, unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı