Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 15:50
 
Kahta02 Spor İstanbul’da Görücüye Çıktı
Spor Haberi
Kahta02 Spor İstanbul’da Görücüye Çıktı

EKO GAP HABER-Adıyaman’ın BAL Ligindeki temsilcisi Kahta02 Spor’un lisanslı ürünleri bugün İstanbul'da açılışı gerçekleştirilen Adıyaman Tanıtım Günleri'nde açılan stant’ta görücüye çıktı.


Adıyaman Tanıtım Günleri’nde açılan stantla Adıyamanlıların Kahta02 Spor ile buluşması amaçlanırken, giderlerinin tamamı Adıyörem Çiğköfte sahipleri İşadamı Zeki ve Ramazan Yeni kardeşler tarafından finanse edilen stant ta elde edilecek  gelirinin tamamının da Kahta02 Spor’a bağışlanacak.

 

Ayrıca stant’ta sergilenen kulübün lisanslı ürünlerinin satışlarından da önemli bir gelir beklendiği ifade edildi.


İstanbul’da da bu ekinliğin yapılmasının Adıyaman’nın tanıtımı için oldukça önemli gördüğünü kaydeden Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım, emeği geçenlere teşekkür etti.


Adıyaman’nın tüm Adıyamanlıların ortak paydası ve çatısı olduğunu ifade eden Yıldırım, “ Adıyaman’ımızın tanıtımının yapılacağı İstanbul’daki Adıyaman Tanıtım Günleri’nde Adıyörem Çiğköfte sahipleri işadamlarımız Zeki Yeni ve Ramazan Yeni’nin desteklerinde Kahta02 Spor’umuzun da standı açtık. İnşallah tanıtım günlerinde hem kulübümüzün resmi ürünlerini Adıyamanlılara ulaştıracağız, hem Adıyaman’ımızın geleneksel yemeklerinden olan etsiz çiğköftemizin tanıtımını yaparak hem de memleket havası solumak isteyenlere güzel bir fırsat sunulmuş olacak. Adıyaman tüm Adıyamanlıların ortak paydası ve çatısıdır. Tüm Adıyamanlı hemşerilerimizi Adıyaman Tanıtım Günleri’ne bekliyoruz” diye konuştu.

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Kahta02, Spor, İstanbul’da, Görücüye, Çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı