Haber Detayı
23 Kasım 2019 - Cumartesi 13:46
 
Kahta02 Spor Kulübü Başkan Yıldırım’dan AKEDAŞ’a Sitem!
Spor Haberi
Kahta02 Spor Kulübü Başkan Yıldırım’dan AKEDAŞ’a Sitem!

EKO GAP HABER-Adıyaman’ın Spor Toto Bal Ligi 2.Gruptaki temsilcisi Kahta02 Spor Kulübü Başkan Musa Yıldırım, AKEDAŞ’a sitemde bulunarak Adıyaman 1954 Spor’a destek verdiği desteği Kahta02 Spor’a da vermesi çağrısında bulundu.

 

Adıyaman 1954 Spor’a destek veren AKEDAŞ’ın aynı Adıyaman 1954 Spor ile aynı grupta aynı şartlarda mücadele eden Kahta02 Spor’unda ilin temsilcisi olduğunu hatırlatarak AKEDAŞ’ın kendilerine de gerekli desteği vermesi gerektiğini söyledi.

 

Adıyaman Tanıtım Günlerinde bir yerel basın kuruluşuna açıklamada bulunan Kahta02 Spor Kulübü Başkan Musa Yıldırım, Adıyaman Valisi Aykut Pekmezci ve AKEDAŞ yetkilerine Kahta02 Spor’a destek çağrında bulundu.

 

Başkan Yıldırım, açıklamasında şunları ifade etti;


“Tabi bizim önemsediğimiz en büyük nokta maneviyat noktasıdır. Maddiyat’ta bu işin önemli bir boyutu. Tanım Günlerinde beklentilerimizin üzerinde bir destek ile karşılaştık. İstanbul’daki hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Kâhta Belediye Başkanımızın 300 bin TL desteği oldu. Bu desteği kamuoyu ile paylaşmıştık. Vekillerimizden ve Sayın Valimizden de beklentilerimiz var. Özellikle şunu belirtmek istiyorum; AKEDAŞ’ın Adıyaman 1954 Spor’a verdiği destekten son derece mutluyuz. Adıyaman taraftar gruplarımız sakın yanlış anlamazsın. Kâhta 120 bin nüfuslu bir ilçemizdir. Ve aynı grupta mücadele ediyoruz, aynı emekleri harcıyoruz, aynı duyguları taşıyoruz. Bu sebep ben buradan sizler aracılığı ile Sayın Valimize ve AKEDAŞ yetkililerimize Kâhta’ya da destek çıkmaları noktasında talebimizin olduğunu belirtmek isterim"şeklinde ifadelerde bulundu.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Kahta02, Spor, Kulübü, Başkan, Yıldırım’dan, AKEDAŞ’a, Sitem!,
Yorumlar
Haber Yazılımı