Haber Detayı
19 Aralık 2019 - Perşembe 15:13
 
Kahta02 Spor’un ‘Hedef 10 bin üye”projesi start aldı
Spor Haberi
Kahta02 Spor’un ‘Hedef 10 bin üye”projesi start aldı

EKO GAP HABER-Adıyaman’ın BAL ligi temsilcilerinden Kahta02 Spor Kulübünün "Hedef 10 BİN üye" projesi start aldı.

 

Kâhta ilçesinde ilk defa geniş katılımla oluşturulan güçlü bir kulüp yönetiminin başarılı çalışmaları neticesinde yükseldiği BAL liginde 2.sırada mücadele eden Kahta02 Spor’a maddi kaynak yaratmak için hayata geçirilen "Hedef 10 bin üye" projesi start aldı.

 

Kâhta Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Veysel Yelboğa kulübün ilk, oğulları Mesut ikinci, Muhammed ise üçüncü resmi üyesi oldu.

 

Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçede çeşitli kurum, kuruluş ve kişileri ziyaret ederek Kahta02 Spor’un "Hedef 10 bin üye" projesi hakkında bilgilendirmede bulunarak üyelik kayıtlarını yapıyor. Kayıt başvuruları ise kulübün resmi sayfasında yayınlanıyor. 

 

Kahta02 Spor Kulübü Başkanı Musa Yıldırım Kahta02 Spor’u kurumsallaştırmak, tüm Kâhta halkının söz sahibi olacağı bir kulüp haline getirmek ve ayı zamanda kulübe kaynak yaratmak amacı ile böyle bir projeyi hayata geçirdiklerini belirterek başlattıkları üyelik çalışmalarının çok iyi gittiğini söyledi.

 

Duyurularının ardından birçok kişinin kendilerini arayarak üye olmak istediklerini ifade ettiklerini söyleyen Başkan Yıldırım, "Hedef olarak belirlediğimiz 10 bin üye sayısına yakın zamanda ulaşacağımıza inanıyorum ve  üyelik başvurusunda bulunan tüm hemşerilerimize şahsım ve kulübüm adına çok teşekkür ediyorum "dedi.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Kahta02, Spor’un, ‘Hedef, 10, bin, üye”projesi, start, aldı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı