Haber Detayı
03 Ocak 2020 - Cuma 11:40
 
Kaymakam Doğan Kâhta02Spor'a Üye Oldu
Spor Haberi
Kaymakam Doğan Kâhta02Spor'a Üye Oldu

EKO GAP HABER-Adıyaman'ın Kahta İlçesi Kaymakamı Saadettin Doğan,Adıyaman'ın BAL ligindeki temsilcisi Kâhta02Spor Kulübünün başlatmış olduğu üyelik kampanyasına destek vermek amacıyla kulübe resmi üye oldu.

 

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen üyelik toplantısına kulüp başkanı Musa Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Kâhta02Spor'a üye olmaktan ötürü memnuniyetini dile getiren Kaymakam Doğan, 'Takım olarak ilk yarıda çok iyi mücadele verdik. Şu anda puan sıralamamız gayet iyi durumda. Takımın şu anda kamp çalışması devam ediyor. İnşallah ikinci yarıda daha iyi mücadele vererek 3.lig yolunda arzu ettiğimiz sonucu elde ederiz. Bu kapsamda Kâhta02Spor'un üyesi ve Kâhta02Spor taraftarı olmaktan son derece memnunum' dedi.

 

Kâymakam Doğan'ın  üyeliğinden büyük bir güç aldıklarını ifade eden Kulüp Başkanı Musa Yıldırım ise; ''Kâhta'da hedef 10 bin üye' mottosuyla başlattığımız üyelik kampanyası çığ gibi büyüyor. Bu tablo bizi oldukça mutlu ediyor. Kâhta'daki bu birlik ve beraberlik ruhuyla adım adım 3.lig yolunda ilerleyeceğiz. Kaymakam beyin üyeliği bize motivasyon açısından güç kattı. Kulüp camiamız adına kendilerine şükranlarımı sunuyorum' ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Kaymakam, Doğan, Kâhta02Spor'a, Üye, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı