Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 16:23
 
Öztürk Veterinerlikten Örnek Davranış
Bölge Haberi
Öztürk Veterinerlikten Örnek Davranış

EKO GAP HABER-Adıyaman’ın Kahta İlçesinde serbest faaliyet sürdüren Öztürk Vterenerlik Kliniği sahibi Vet.Hekim Sırrı Öztürk,kısa sure once ilçe belediyesİ tarafından faaliyete geçrilen Hayvan Barınağına ilaç desteğinde bulundu.

 

Aynı zaman Adıyaman Damızlık ve Sığır Yetiştricileri Birliği Başkanlığı,ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi ve  AK Parti Meclis Grup Başkanlığı ve Yeni Dünya Vakfı Kahta Şuba Başkanlığı görevini de sürdüren Öztürk,Kahta Belediyesi tarafından hayata geçirilen Hayvan Barınağına klinik olarak her türlü desteği vereceklerini açıkladı.

 

Son zamanlarda ilçe merkezinde başıboş dolaşan hayvanların çoğunda uyuz vakasının görüldüğüne işaret eden Öztürk,belediyenin hayvan barınağı projesinin yerinde bir proje olduğunu belirterek klinik olarak her türlü desteği sunmaya hazır olduklarını belirtti.

 

Kahta Belediyesi Hayvan Barınağı sorumlusu Vet.Hekim İbrahim Arıtay’a barınağın ihtiyacı olan ilaçları teslim eden Öztürk,ilçedeki tüm veteriner hekimlere çağrıda bulunarak,”Kahta’daki sahipsiz sokak hayvanları için Kahta Belediyemizin Hayvan Barınağında kullanılmak üzere bir veteriner hekim olarak gönüllü ilaç desteğinde bulunduk. Bütün hekim arkadaşlardan aynı duyarlılığı bekler emeği geçen herkese teşekkür ederim”dedi.

 

Kahta Belediyesi Hayvan Barınağı sorumlusu Vet.Hekim İbrahim Arıtay ise ilaç desteğinden dolayı Öztürk’e teşekkür etti.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Öztürk, Veterinerlikten, Örnek, Davranış,
Yorumlar
Haber Yazılımı