Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 15:46
 
Sağlık Çalışanlarından Vatandaşlara Teşekkür
Bölge Haberi
Sağlık Çalışanlarından Vatandaşlara Teşekkür

EKO GAP HABER-Adıyaman'ın Kahta İlçesine Bağlı Göçeri Devlet Hatanesi Personeli,kendilerini motive etmek amacıyla evlerinin pencere ve balkonlarına çıkarak alkış tutan,ışıkları yakıp söndürerek destek veren vatandaşlara teşekkür etti.

 

Sosyal medyadan yapılan duyurular ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın çağrısı üzerine kentte dün olduğu gibi bugün de saat 21.00 olduğunda evlerinin pencere ve balkonlarına çıkan vatandaşlar alkış tutarak çalışanlara destek verdi.

 

Vatandaşlardan kimileri ellerindeki tencerelere vururken kimileri de evlerinin lambalarını yakıp söndürdü.

 

Göçeri Devlet Hastanesi önünde toplanan Sağlık çalışanları,burada yaptıkları basın açıklamasında,sağlık çalışanlarına destek olmak için başlatılan alkışlı eylem nedeniyle vatandaşlara teşekkür etti.


Vürüs'ün alınacak tedbirlerden büyük olmadığına dikkat çeken Sağlık çalışanları,açıklamalarında;


"Göçeri devlet hatanesi persolleri olarak ülkemizin içerisinde bulunduğu şu zorlu üreçte Sağlık Bakanlığının uyarı ve tedbirlerini dikkate alıp evlerinden çıkmayarak bizleri motive etmeye çalışan duyarlı halkımıza bizlerde teşekkür ediyor ve alkışlıyoruz.Unatmayalım virüs alacağımız tedbirlerden büyük değildir" şeklinde teşekkür ettiler.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Sağlık, Çalışanlarından, Vatandaşlara, Teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı