Haber Detayı
06 Şubat 2020 - Perşembe 13:58
 
Şampiyon Voleybolcular, Kaymakam Doğan'ı Ziyaret Etti
Spor Haberi
Şampiyon Voleybolcular, Kaymakam Doğan'ı Ziyaret Etti

EKO GAP/Adıyaman İlkokullar arası "Voleybol Küçük Kızlar" Voleybol Turnuvası'nda birinci olan Kahta Mevlana Ortaokulu öğrencileri Kaymakam Saadettin Doğan'ı makamında ziyaret etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İ. Halil Tünçmen, okul idarecileri ve takım antrenörünün de katıldığı ziyarette konuşan Kaymakam Doğan,kısıtlı imkanları olmasına rağmen Adıyaman birincisi olan kız sporcularla gurur duyduğunu belirterek öğrencileri tebrik etti.

 

Sporcu öğrencilerle spor ve eğitim üzerine sohbet eden kaymakam Doğan, sporun kişi hayatındaki yerinin ve önemli olduğunu, spor faaliyetlerinin eğitim alanındaki başarının da tetikçisi olduğunu söyledi. Doğan,“Belirli bir plan ve program çerçevesinde, aile-okul-sosyal yaşam öğelerinde denge sağlanmak suretiyle icra edilen spor faaliyetlerinin, eğitim alanında başarıya vesile olabileceği gibi aile ve toplum içi ilişkilerinin de daha stabil oluşmasını sağlayacak" dedi.

 

Genç nesillerin spora teşvik edilmesi gerektiğini ifade eden Kaymakam Doğan, gençlerin spora yönlenmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade etti.

 

Öğrencilere Hatay ilinde yapılacak bölge yarışmalarında başarılar dileyen Kaymakam Doğan,derece beklediklerini belirterek başrılar diledi ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Şampiyon, Voleybolcular,, Kaymakam, Doğan'ı, Ziyaret, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı