Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 23:08
 
Turanlı Vekillerden Kâhta için destek istedi
Gündem Haberi
Turanlı Vekillerden Kâhta için destek istedi

EKO GAP HABER-Saadet Partili (SP) Kâhta Belediye Başkanı İbrahim Yusuf Turanlı, ilçesine destek taleplerini iletmek amacıyla Ankara'da bazı ziyaretlerde bulundu.


Başkan Turanlı, AK Parti Adıyaman milletvekillerimiz Sayın Ahmet Aydın, Sayın İ.Halil Fırat,Sayın Yakup Taş,Sayın Fatih Toprak ve CHP Milletvekili Sayın Abdurrahman Tutdere’yi TBMM’deki makamlarında ziyaret ederek ilçesinin sorunlarını ve taleplerini içeren dosyayı kendilerine takdim ederek Kahta Belediyesi'nin çalışma ve projelerine destek istedi.

 

Siyasetin 31 Mart öncesinde kaldığını, halkın kendilerinden hizmet beklediğini söyleyen Başkan Turanlı, ziyaretine ilişkin yapmış olduğu açıklamada;

 

“Siyasetin 31 Mart öncesinde kaldığı, sürecin halka verilen sözleri yerine getirme süreci olduğunu her daim dile getirdim. Kâhta halkına verdiğimiz hizmet vaatlerini yerine getirme mücadelesi verirken, Adıyaman milletvekillerimizin de desteğine elbet ihtiyacımız olduğu bir gerçeğinden hareketle AK Parti Adıyaman milletvekillerimiz Sayın Ahmet Aydın, Sayın İ.Halil Fırat,Sayın Yakup Taş,Sayın Fatih Toprak ve CHP Milletvekili Sayın Abdurrahman Tutdere’yi TBMM’deki makamlarında ziyaret ettik. Kahta’mızın sorun ve taleplerini içeren dosyamızı kendilerine sunup, desteklerini rica ettik. Siyasetin 31 Mart öncesinde kaldığını halkın bizden hizmet beklediğini, hizmet sürecinde kendilerinin de bizlere destek olmasını talep ettik. Göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü kendilerine şahsım ve ilçe halkının adına teşekkür ederim.Kâhta için çalmadık kapı,tutmadık el bırakmayacağız Allah’ın izniyle.Seçime kadar siyaset, seçimden sonra hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda halka verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirme mücadelesini vermeye devam ediyoruz”dedi.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Turanlı, Vekillerden, Kâhta, için, destek, istedi,
Yorumlar
Haber Yazılımı