Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 12:40
 
Vakıf yöneticileri Bursiyer Öğrenciler Piknikte Buluştu
Kültür ve Sanat Haberi
Vakıf yöneticileri Bursiyer Öğrenciler Piknikte Buluştu

EKO GAP HABER-Yeni döneme hazırlanan Adıyamanlılar Vakfı Ankara şubesi, bursiyer öğrenciler ile vakıf yöneticilerini piknik şöleninde buluşturdu.

 

Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi, 2019-2020 sezonuna piknik programıyla “merhaba” dedi.

 

Ankara Mavi Göl ASKİ Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen programa katılım yoğun oldu. Piknik şölenine, vakfın Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Duran, yönetim kurulu üyeleri ve aileleri ile bursiyer öğrenciler katıldı.

 

Yeni eğitim öğretim yılına hazırlanan öğrenciler, doyasıya eğlenerek stres attı.

 

Renkli anların yaşandığı piknikte, unutulmaya yüz tutmuş geleneksel oyunlar oynandı. Katılımcılar, birbirinden eğlenceli yarışmalarda birinci olmak için ter döktü. Programda, ayrıca, genel kültür ve Adıyaman’ın tarih ve kültürünü içeren sorulardan oluşan bilgi yarışması düzenlendi.  Kıran kırana geçen bilgi yarışmasında dereceye girenlere ödül verildi.
Ayrıca bursiyerlere çeşitli kitaplar da hediye edildi.

 

Adıyamanlılar Vakfı Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Duran, ”Adıyamanlılar Vakfı’nın Ankara’daki bütün hemşerilerimizin uğrak noktası ortak durağı olması yolunda günden güne çalışmalarımızı arttıracağız. Özellikle öğrencilerimize hem sosyo-kültürel alanlarda hem de maddi-manevi alanlarda elimizin ulaştığı her konuda destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Vakıf, yöneticileri, Bursiyer, Öğrenciler, Piknikte, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı