Haber Detayı
11 Mart 2020 - Çarşamba 23:51
 
WORLDEF, Adıyaman’a Geliyor!
Ekonomi Haberi
WORLDEF, Adıyaman’a Geliyor!

EKO GAP HABER-İpekyolu Kalkınma Ajansı ve Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile Uluslararası sınır ötesi e-ticaret (e-ihracat) platformu WORLDEF'in Anadolu'da düzenlediği e-ihracat konferans düzenlenecek!

 

İpekyolu E-İhracat Konferansı 2020, Adıyaman’da e-ihracat profesyonelleri ile e-ihracat yapmak isteyenleri buluşturacak!

 

Konferans, İpekyolu Kalkınma Ajansı ve Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile 17 Mart 2020 Salı günü 09.30-16.00 saatleri arasında Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenecek!

 

WORLDEF'ten yapılan açıklamaya göre, "WORLDEF olarak Türkiye’de giderek büyüyen e-ticarete dikkat çekmek, geleneksel ihracatçıların ve yerel üreticilerin uluslararası arenada e-ihracat yapmalarını sağlamak istiyoruz. Güneydoğu Anadolu’da sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlerin dijital ortamlarda daha aktif olması ve elektronik ihracat yapması için e-ihracat farkındalığı oluşturulmayı hedefliyoruz.

 

Bu amaçla düzenlediğimiz konferansımızda e-ihracat profesyonelleri sınır ötesi E-Ticaret hakkında dünyadaki yeni trendleri, stratejik E-İhracat bilgilerini ve pratik E-İhracat çözümlerini paylaşacak. Adıyaman ve çevre illerdeki yerel üreticiler, Güneydoğu’nun önde gelen şirket yöneticileri ve bölgenin E-Ticaret dinamiklerinin katılacağı konferansta, E-Ticaret uzmanları çeşitli sunumlar yapacak."

 

 

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: WORLDEF,, Adıyaman’a, Geliyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı