Haber Detayı
08 Eylül 2019 - Pazar 14:11
 
Yaz Kuran Kursuna Muhteşem Kapanış
Bölge Haberi
Yaz Kuran Kursuna Muhteşem Kapanış

EKO GAP HABER-Adıyaman Belediyesi tarafından 3 ay süren yaz Kur'an kurslarının sona ermesiyle nedeniyle kapanış programı düzenledi.Törende birbirinden güzel etkinliklere imza atan öğrenciler, programa katılanlara güzel bir gün yaşattı.

 

Adıyaman Belediyesi bünyesinde faakiyet gösteren Kadın ve Gençlik Merkezi’nin Kur-an’ı Kerim kursu öğrencileri sezon finali yaptı.

 

Siteler Mahallesi Kadın ve Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Belediye Başkan Vekili Demirhan Seçilmiş, birim müdürleri, Kadın ve Gençlik Merkezi yöneticileri ile veliler katıldı. Siteler Mahallesindeki merkez ile Bahçecik Mahallesi’nde bulunan sitilce Kadın ve Gençlik Merkezi’nden yaklaşık 150 öğrencinin mezuniyetinin kutlandığı törende birbirinden güzel etkinliklere imza atan öğrenciler, programa katılanlara güzel bir gün yaşattı.

 

Minik öğrencilerin yaz tatilini verimli bir şekilde değerlendirebilmesi için Adıyaman Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kadın ve Gençlik Merkezleri’nde hizmet veren Kur-an’ı Kerim kurslarında 3 ay boyunca eğitim gören öğrenciler, düzenlenen kapanış töreniyle kursu tamamladı.

 

Program sonunda bir açıklama yapan Belediye Başkan Vekili Demirhan Seçilmiş, her yıl onlarca kursta binlerce öğrenciye verdiği eğitimlerle adından başarıyla söz ettiren Belediyemiz bünyesindeki Kadın ve Gençlik Merkezi yöneticilerini kutlayıp, başarılı öğrencilere başarı belgelerini takdim etti.

 

Öğrenci velileri de çocuklarına bir yaz boyunca eğitim vererek gelişimlerine katkı sunan Kadın ve Gençlik Merkezi’nin yöneticilerine, hocalarına ve desteklerinden dolayı Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç’a teşekkür etti.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Yaz, Kuran, Kursuna, Muhteşem, Kapanış,
Yorumlar
Haber Yazılımı