Haber Detayı
24 Aralık 2019 - Salı 13:57
 
Yazar Bekir Develi, Adıyamanlılarla buluştu
Kültür-Sanat Haberi
Yazar Bekir Develi, Adıyamanlılarla buluştu

EKO GAP HABER-Adıyaman Belediyesi ve Hayatımız Kitap Grubu’nun davetlisi olarak Adıyaman’a gelen ünlü TV programcısı ve yazar Bekir Develi, Adıyamanlılarla buluştu.

 

Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün kültür etkinlikleri kapsamında Hayatımız Kitap Grubunun daveti üzerine kente gelen TV programcısı ve Yazar Bekir Develi, Adıyamanlı hayranlarıyla Bir araya geldi.

 

Programına Hayathanem Kitapevinde okuyucularıyla buluşarak başlayan Develi, burada ‘Allah Cümlemizi Korusun’ kitabının imza törenine katıldı.

 

Daha sonra Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç ile birlikte, Adıyaman’da hafızlık eğitimi alan öğrencileri ziyaret eden Bekir Develi, burada da öğrencilerle bir araya gelip, kitabını hediye etti.

 

‘ANADOLU İRFANI’ SÖYLEŞİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

 

Özellikle, Ramazan ayında TRT 1’de yayınlanan ‘Ramazan Sevinci’ adlı program ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Bekir Develi, Adıyaman programının son durağında Türkiye Petrolleri Konferans Salonunda gerçekleştirilen ‘Anadolu İrfanı’ konulu söyleşide hayranlarıyla bir araya geldi.

 

Seleyişisinde Türkiye'nin güzelliklerine ve değerlerine dikkat çeken yazar Develi, söyleşi sonunda salondan büyük alkış aldı.

 

Söyleşi sonunda yaptığı konuşmada Adıyaman halkına güzel bir gece yaşattığı için Yazar Bekir Develi’ye teşekkür eden Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, “Hemşerimizin her defasında büyük katılım gösterdiği kültür etkinliğimizin son konuğu olan Bekir Develi hocamıza, gerçekleştirdiği güzel söyleşiden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi ve Yazar Develi’ye teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: (EGH) - EKO GAP HABER Editör: Ziya Bozkurt
Etiketler: Yazar, Bekir, Develi,, Adıyamanlılarla, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı