'2016'dan bu yana 7 bin civarında terörist etkisiz hale getirildi'
Meclis yeni vergi düzenlemesi için mesai yapacak
Meclis yeni vergi düzenlemesi için mesai yapacak
Yeniden Refah Partisi
Yeniden Refah Partisi'nin 1. Olağan Büyük Kongresi yapıldı
Kılıçdaroğlu
Kılıçdaroğlu'ndan 'EYT' açıklaması
Ticari araç sürücülerinin psikoteknik testi zorunluluğu
Ticari araç sürücülerinin psikoteknik testi zorunluluğu
Hakkımızda

GİZLİLİK İLKELERİ

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:© TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşbin liradan onbin liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.
Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmibin liradan kırkbin liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerdensayılır" hükmü getirilmiştir.

Köşe yazılarından yazar sorumludur. 

Yapılan yorumlardan kullanıcı sorumludur. 

Bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, web sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. 
Siteye Giren Tüm Şahıslar 'Kullanım Şartlarını' Okumuş ve Kabul Etmiş Sayılır

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan www.ekogap.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber Yazılımı